Zadzwoń do nas

Mecenas konkursu „Biznes z klasą”

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Uwaga to już w najbliższy czwartek 27.04.2023😜
Mamy świetne wieści dla wszystkich młodych ludzi z pasją do biznesu! Agencja interaktywna Pixelis włączyła się czynnie w propagowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży i objęła patronatem konkurs „Biznes z klasą”.
Ten niezwykły konkurs to doskonała okazja dla młodych ludzi, aby wykazać się swoimi pomysłami na biznes i zyskać cenne doświadczenie w dziedzinie przedsiębiorczości. W konkursie „Biznes z klasą” każdy uczestnik będzie miał szansę zaprezentować swój projekt przed jury złożonym z doświadczonych przedsiębiorców oraz zdobyć wiedzę i wsparcie między innymi od ekspertów Pixelis.
Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy być częścią tak innowacyjnego i ekscytującego przedsięwzięcia. W Pixelis wiemy, jak ważne jest wsparcie młodych ludzi w ich początkach biznesowych, dlatego z przyjemnością angażujemy się w projekty, które rozwijają przedsiębiorczość i kreatywność.
Jeśli znasz młodych ludzi z pasją do biznesu, koniecznie powiedz im o konkursie „Biznes z klasą” i zachęć do wzięcia udziału. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie:
i na FB
W tym miejscu dziękuję również przemiłym Paniom z Urządu Miasta Kielce – Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej – Biuro ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora za wyróżnienie naszej firmy i zaproszenie do wzięcia udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu.
Bądźmy razem w rozwijaniu przedsiębiorczości wśród młodych ludzi!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]